تاریخ انتشار: پنجشنبه 13 مرداد 1401
آیین تکریم و معارفه ریاست مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی(ره)

  آیین تکریم و معارفه ریاست مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی(ره)

امتیاز: Article Rating

با حضور معاونت محترم درمان، مدیران و مسئولین ستادی دانشگاه، تیم مدیریتی و کارکنان اداری و درمان مرکز آموزشی و درمانی ایت اله طالقانی(ره) آیین تکریم و معارفه روسای سابق و جدید بیمارستان طالقانی(ره)برگزار شد.

در این آیین که در سالن کنفرانس بیمارستان طالقای برگزار شد، معاونت محترم درمان دانشگاه در سخنانی با تاکید بر اهمیت ویژه بیمارستان طالقانی در حفظ سلامت مادران و نوزادان در استان ایلام و نقش حیاتی سلامت مادران و نوزادان در شاخص های سلامت کشور ابراز امیدواری کردند با همکاری هرچه بیشتر بیمارستان و مجموعه دانشگاه جهت ارتقا و تعالی شاخص های سلامت مادران و نوزادان گام های موثری برداشته شود.

همچنین دکتر مرادی ضمن تقدیر از زحمات ، تلاشها و مسئولیت پذیری خانم دکتر پورنجف به عنوان ریاست سابق بیمارستان برای ایشان آرزویموفقیت و سربلندی داشت و ضمن تبریک انتصاب دکتر نوراللهی به عنوان ریاست جدید بیمارستان طالقانی با توجه به تجار ارزنده ایشان ابراز امیدواری کردهمکاری بیشتر و موثرتری در جهت نیل به اهداف نظام سلامت صورت پذیرد.

در ادامه دکتر پورنجف و دکتر نورالهی نیز در سخنانی ضمن ابراز خرسندی از حضور مسئولین، مدیران و همکاران در این جلسه، ضمن تاکیید بر اهمیت ویژه بیمارستان طالقانی ابراز امیدواری کردند بتوانند در هر جایگاهی قدمی موثربه سوی ارتقا شاخص های نظام سلامت مادران و نوزادان برداشته شود.

در پایان این آیین با اهدای لوح سپاس از زحمات دکتر پورنجف به عنوان ریاست سابق بیمارستان تقدیر به عمل آمد و طی حکمی از سوی معاونت درمان دکتر سجاد نوراللهی به عنوان ریاست جدید بیمارستان معرفی شد.

روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی(ره)

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • آیین تکریم و معارفه ریاست مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی(ره)
  • آیین تکریم و معارفه ریاست مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی(ره)
ثبت امتیاز